Timeline

Üretim Aşamaları

Modelleme & Numune

Üretimin ilk ve en önemli adımı olan numune sürecinde; sizlerin talepleri doğrultusunda ModelMakerlarımız istediğiniz ölçülere uygun olacak şekilde kalıplama işlemini gerçekleştirmektedir. Bir sonraki adımda doğru kumaş ve malzeme seçimi yapılmaktadır. Baskı veya nakış uygulaması yapıldıktan sonra özenle numuneler hazırlanmaktadır. Müşterinin onayı alındıktan sonra birebir olarak üretime aktarılmaktadır.

Üretim

Onayı alınmış numune, seri üretime geçerken; kumaşın tedarik edilmesi ve kesim için hazırlanması Üretimin ilk adımıdır. Kesilen kumaşlar müşteri talebi doğrultusunda baskı veya nakış işlemine gönderilmektedir. Müşterilerimize farklı baskı ve nakış teknikleri kullanarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca baskı işleminde kullanılan boyalar; uluslararası standartlara uygun olup herhangi bir kanserojen madde içermemektedir. Uzman kadromuzla birinci sınıf el işçiliği ile, talep edilen süre içerisinde dikim işlemini gerçekleştirmekteyiz.


Aksesuarlar

Tamamen müşteri istekleri doğrultusunda özel kumaş rengi ve çeşidi kullanarak; %100 kişiselleştirilmiş üretim yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kişiselleştirilmiş etiket, baskı, tasarım, ambalaj, fermuar vb. aksesuarları üretme hizmeti vermekteyiz.

Kalite Kontrol

Üretimi tamamlanan ürünler; ön kalite kontrolünden geçirilip ütüleme aşamasına gönderilmektedir. Ütüleme işlemi sonrasında ayrıntılı bir kalite kontrol işlemi gerçekleştirilmektedir. Son olarak kontrolü geçen ürünler paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilir.